.:: Firma Profili ::.

ASKON OTOMOTİV; Otolarınızın şıklığı için oto dizayn sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Askon Otomotiv" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firmamız;

Oto döşeme ve dizayn, sıfır ve ikinci el oto koltuğu satışı, yine sıfır ve ikinci el emniyet kemeri satışı alanında faaliyetine devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörde yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz. Yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.  

ASKON OTOMOTİV; Müşteri memnuniyeti güler yüzlü hizmet anlayışı ile otolarınızın şıklığı için hizmetine devam etmekteyiz.  Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.